اسامی نفرات دعوت شده به جشن پایانی نهمین دورهٔ ریاضیات کانگورو

  • 1396/05/18

فهرست زیر اسامی دانش‌آموزان هر استان‌ است که به جشن پایانی نهمین دورهٔ روز و مسابقه ریاضیات کانگورو دعوت شده‌اند. 

لازم به توضیح است که از هر استان در هر گروه، دانش‌آموزانی انتخاب شده‌اند که بالاترین تراز کل را داشته‌اند.

زمان برگزاری جشن پایانی نیمه دوم شهریورماه می‌باشد و اطلاعات بیشتر دربارهٔ‌ زمان و مکان برگزاری این مراسم متعاقبأ اعلام خواهد شد.

برای مشاهدهٔ اسامی نفرات برتر، روی نام استان مورد نظر کلیک کنید:

 

 

Image Map

 

 

 

 

 

 

 

آذربایجان شرقی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ آذربایجان شرقی مرند محدثه کاتبی اول و دوم اردوش
۲ آذربایجان شرقی تبریز امید نورخواه سوم و چهارم اردوش
۳ آذربایجان شرقی تبریز محمد متین پشمینه آذر پنجم و ششم روزبه
۴ آذربایجان شرقی تبریز کیارش صادق پور اورنگ پنجم و ششم اردوش
۵ آذربایجان شرقی تبریز کیارش کوپال هفتم و هشتم شهید مدنی
۶ آذربایجان شرقی تبریز امیر رضا ورزقانی نهم و دهم اردوش
۷ آذربایجان شرقی اهر حنان زارعی یازدهم و دوازدهم علامه حلی

 

 

 

 

 

 

 

آذربایجان غربی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ آذربایجان غربی خوی سویل ولی اول و دوم حاج اسماعیلو
۲ آذربایجان غربی خوی آتا طالبی سوم و چهارم هاشمی نژاد
۳ آذربایجان غربی ارومیه فرزاد زارع پور پنجم و ششم سینا نوآور
۴ آذربایجان غربی خوی یاشار طالبی هفتم و هشتم عصر ارتباطات
۵ آذربایجان غربی خوی مریم گلوانی نهم و دهم فرزانگان اکبر همتی
۶ آذربایجان غربی میاندوآب رضا طهماسبی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

اردبیل
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ اردبیل اردبیل حورا منصوری دانش اول و دوم خانه ریاضیات اردبیل
۲ اردبیل اردبیل باربد مهرانپور سوم و چهارم نخبگان
۳ اردبیل اردبیل پویا جهانگیرمراد پنجم و ششم خانه ریاضیات اردبیل
۴ اردبیل اردبیل محمدرضا متین هفتم و هشتم خانه ریاضیات اردبیل
۵ اردبیل اردبیل محمد حسین توکل نهم و دهم شهید بهشتی ۱

 

 

 

 

 

 

 

اصفهان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ اصفهان اصفهان مرصاد نصوحیان اول و دوم مسعود کیارش
۲ اصفهان خمینی شهر بهار آقامحمدی سوم و چهارم حکیمه
۳ اصفهان اصفهان سینا فروزان پنجم و ششم سادات
۴ اصفهان اصفهان کیارش گیلانیان هفتم و هشتم سادات
۵ اصفهان اصفهان کیمیا عباس زاده نهم و دهم نمایندگی ( فردیس )
۶ اصفهان کاشان فرزان ذاکرمشهدی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

البرز
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ البرز کرج آرش بهمن کاشانی اول و دوم خلاق
۲ البرز کرج امید رضا جباری اول و دوم خلاق
۳ البرز کرج محمد پارسا صفی اول و دوم خلاق
۴ البرز کرج پندار احمدی سوم و چهارم مهدی یاران
۵ البرز کرج مانی نیک الهام پنجم و ششم بهان
۶ البرز کرج محمد پارسا شاکری هفتم و هشتم شهید باهنر ۳
۷ البرز ساوجبلاغ مونا محمدیان نهم و دهم فرزانگان ۵ 
۸ البرز کرج محمد امین ولی یازدهم و دوازدهم انجمن ریاضی

 

 

 

 

 

 

 

ایلام
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ ایلام ایوان آیلار صادقی اول و دوم سمیه
۲ ایلام ایوان نوید محمودی سوم و چهارم پیرحیاتی
۳ ایلام ایلام مینا زرگوشی فر پنجم و ششم آکادمی ریاضی ایلام
۴ ایلام ایلام علی نورالهی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ ایلام ایلام زهرا نوری نهم و دهم فرزانگان
۶ ایلام ایلام کیمیا نجفی یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

بوشهر
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ بوشهر جم فاطمه محجوب اول و دوم فرزانگان
۲ بوشهر عسلویه حلیمه قاضی سوم و چهارم شهید جنگجو
۳ بوشهر بوشهر لیان ماهینی پنجم و ششم فرهنگ
۴ بوشهر بوشهر سیدمحمدمهدی حسینی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ بوشهر بوشهر علی رواندوست نهم و دهم شهید بهشتی
۶ بوشهر بوشهر سهند خواجه ئیان یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

تهران
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ تهران تهران شایان میرخانی اول و دوم ملائک
۲ تهران تهران کوشا علی احمدی اول و دوم سرای دانش سعادت آباد
۳ تهران تهران فاطمه مرید شوشتری سوم و چهارم حضرت معصومه(س)
۴ تهران تهران سارا رسولی سوم و چهارم واله شعبه جلال آل احمد
۵ تهران تهران آروید جهانیان سوم و چهارم البرز پایدار
۶ تهران تهران محمد علی سید صالحی پنجم و ششم رهیار
۷ تهران تهران پوریا محمودخان‌شیرازی هفتم و هشتم علامه حلی ۳
۸ تهران تهران آروین فیروزفر نهم و دهم علامه حلی ۳
۹ تهران تهران غزل نیکپور یازدهم و دوازدهم سلام سبز
شهرستان‌های تهران
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱۰ تهران ری پریسا سادات شریفی اول و دوم الوند
۱۱ تهران شهریار ریحانه شریف پور سوم و چهارم راه آینده
۱۲ تهران شهریار محمد مهدی پرویش پنجم و ششم خانه‌ ریاضیات‌ اندیشه
۱۳ تهران شهریار سعاد کشاورزی هفتم و هشتم فرزانگان
۱۴ تهران شهریار فرزاد شیرازی نهم و دهم دارالفنون
۱۵ تهران شهریار محمد جواد قورچیان یازدهم و دوازدهم دارالفنون

 

 

 

 

 

 

 

چهارمحال و بختیاری
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ چهارمحال‌وبختیاری شهرکرد هانیه تركی اول و دوم ثامن الائمه
۲ چهارمحال‌وبختیاری لردگان ثامن امیری سوم و چهارم دانش آفرین
۳ چهارمحال‌وبختیاری شهرکرد دنیا احمدی پنجم و ششم امید
۴ چهارمحال‌وبختیاری بروجن سبا رضایی هفتم و هشتم خانه ریاضیات بروجن
۵ چهارمحال‌وبختیاری شهرکرد محسن پورعبداله نهم و دهم شهید بهشتی
۶ چهارمحال‌وبختیاری بروجن الهام ریاضی یازدهم و دوازدهم خانه ریاضیات بروجن

 

 

 

 

 

 

 

خراسان جنوبی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ خراسان جنوبی زیرکوه امیر محمد اسداللهی اول و دوم شاهد شهید کاوه
۲ خراسان جنوبی طبس زینب یونسی مقدم سوم و چهارم هفده شهریور
۳ خراسان جنوبی طبس سید متین میرزاده پنجم و ششم سما
۴ خراسان جنوبی بیرجند کامیار کاهنی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ خراسان جنوبی قاین سبحان بهاری نهم و دهم شهید بهشتی
۶ خراسان جنوبی بیرجند محمد کمیل کریمی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

خراسان رضوی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ خراسان رضوی کاشمر نرجس سماواتی اول و دوم سیمای ساعی
۲ خراسان رضوی مشهد زینب زهیدی سوم و چهارم رضوان
۳ خراسان رضوی نیشابور محمدرضا رستمیان پنجم و ششم شاهد نظام الدین بقراط
۴ خراسان رضوی مشهد سید مبین رضوی هفتم و هشتم هاشمی نژاد ۱
۵ خراسان رضوی مشهد سید جواد عبدالمؤمن هفتم و هشتم هاشمی نژاد ۱
۶ خراسان رضوی مشهد سیده رومینا محمدی هفتم و هشتم فرزانگان۱
۷ خراسان رضوی مشهد مهلا جعفری نهم و دهم فرزانگان ۱
۸ خراسان رضوی مشهد حسن شهیدی یازدهم و دوازدهم مفتاح دانش

 

 

 

 

 

 

 

 

خراسان شمالی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ خراسان شمالی مانه و سملقان رؤیا درکشی اول و دوم مهر و ماه
۲ خراسان شمالی اسفراین محمد مهرشاد نوروزی سوم و چهارم دکتر قربانی
۳ خراسان شمالی شیروان فاطمه گل محمدی پنجم و ششم شاهد حضرت رقیه (س)
۴ خراسان شمالی بجنورد نگین کنعانی هفتم و هشتم پژوهش‌سرای دانش‌آموزی
۵ خراسان شمالی بجنورد فاطمه قمری نهم و دهم فرزانگان
۶ خراسان شمالی بجنورد عباس مظلوم یازدهم و دوازدهم پژوهش‌سرای دانش‌آموزی

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ خوزستان اهواز بارمان برومند زاده اول و دوم گام نخست نو
۲ خوزستان دزفول دانیال كیائی سوم و چهارم شاهد آل یاسین
۳ خوزستان اهواز ثنا عیسی زاده پنجم و ششم گام نخست
۴ خوزستان بهبهان رژان کاظمی هفتم و هشتم دکتر عادلی
۵ خوزستان بهبهان علیرضا امیدواری نهم و دهم شهید ناصری
۶ خوزستان بهبهان ریحانه اصولیان یازدهم و دوازدهم فرزانگان مهندس دادپور

 

 

 

 

 

 

 

زنجان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ زنجان زنجان زهرا الله یاری اول و دوم شهید یعقوبعلی ملکی
۲ زنجان زنجان علی نجف پور سوم و چهارم گنج و دانش
۳ زنجان زنجان مریم محمدی پنجم و ششم شایستگان
۴ زنجان زنجان نازنین جمالی هفتم و هشتم فرزانگان ۲
۵ زنجان زنجان تسنیم سلطانیه نهم و دهم فرزانگان ۲
۶ زنجان ابهر محمد عزیزی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی ۲

 

 

 

 

 

 

 

سمنان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ سمنان شاهرود محمد امین عجمی اول و دوم طلایه داران
۲ سمنان سمنان سهیل اکرم سوم و چهارم خانه ریاضیات سمنان
۳ سمنان دامغان حسین قربانیان پنجم و ششم آموزشگاه مهرگان و کیان
۴ سمنان دامغان سید سعید شمسی پور هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ سمنان شاهرود صبا سادات مولایی نهم و دهم فرزانگان
۶ سمنان شاهرود علیرضا ابراهیمی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

سیستان و بلوچستان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ سیستان‌وبلوچستان زابل امیرعلی گلوی اول و دوم شهیدابوالفضل محمدقاسمی
۲ سیستان‌وبلوچستان زابل ابوالفضل ریاحی سوم و چهارم شهیدابوالفضل محمدقاسمی
۳ سیستان‌وبلوچستان زابل محمد جواد محمودی پنجم و ششم شهیدابوالفضل محمدقاسمی
۴ سیستان‌وبلوچستان خاش عمران محمدی دادکان هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ سیستان‌وبلوچستان خاش مدثر عبدالهی نهم و دهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

فارس
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ فارس استهبان ابوالفضل راکعی اول و دوم کانون ریاضی متفکران
۲ فارس فسا ابوالفضل صفری سوم و چهارم خانه ریاضی فسا
۳ فارس فسا علی محب زاده سوم و چهارم خانه ریاضی فسا
۴ فارس فسا راضیه رحیمی سوم و چهارم خانه ریاضی فسا
۵ فارس شیراز کامران عابدی پنجم و ششم تبیان
۶ فارس ممسنی شایان گودرزی هفتم و هشتم پروفسور سمیعی
۷ فارس داراب حمیدرضا خسروی نهم و دهم شهید دستغیب
۸ فارس کازرون سیده طوبی حسینی یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

قزوین
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ قزوین قزوین امیرعلی ایروانی اول و دوم آینده سازان نوین
۲ قزوین قزوین آرش جعفری سوم و چهارم آینده سازان نوین
۳ قزوین قزوین محمد مهدی علی اصغری پنجم و ششم آینده سازان نوین
۴ قزوین قزوین آتنا اورنگی هفتم و هشتم شهیدان شالباف
۵ قزوین قزوین متین عارف نیا هفتم و هشتم شهید بابایی ۱
۶ قزوین قزوین پریسا پیروی چشناسر هفتم و هشتم شهیدان شالباف
۷ قزوین قزوین مستعان رئیسی نهم و دهم شهید بابایی ۱
۸ قزوین قزوین گلنوش فاضل یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

قم
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ قم قم فاطمه محمدی عراقی اول و دوم مصباح الهدی
۲ قم قم محمد اسدیان اصفهانی سوم و چهارم تربیت حسینی
۳ قم قم محمد جواد بهرامی پنجم و ششم تربیت حسینی
۴ قم قم محمد پارسا الهی منش هفتم و هشتم آیت اله مشکینی
۵ قم قم سینا صالحی نهم و دهم آیت اله مشکینی
۶ قم قم زینب اردشیر یازدهم و دوازدهم مهدیه

 

 

 

 

 

 

 

کردستان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ کردستان مریوان چیارا باستان اول و دوم سینا
۲ کردستان سنندج سمیه خسروی سوم و چهارم خانه ریاضی کردستان
۳ کردستان سنندج آرمیتا یوسفی پنجم و ششم خانه ریاضی کردستان
۴ کردستان قروه محمدرضا هاشمی هفتم و هشتم احمدی روشن
۵ کردستان سنندج سهند محمدی نهم و دهم شهید بهشتی
۶ کردستان قروه امیرحسین ائینی یازدهم و دوازدهم احمدی روشن

 

 

 

 

 

 

 

کرمان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ کرمان قلعه گنج حسین عزیزی پور اول و دوم آزادگان
۲ کرمان شهر بابک سارا محمودی میمند سوم و چهارم میثاق
۳ کرمان کرمان روژین روحانی پنجم و ششم پیشتازان کامپیوتر ایران
۴ کرمان کرمان سید محمد میرزادی هفتم و هشتم علامه حلی
۵ کرمان کرمان امیر مهدی پوتاری نهم و دهم علامه حلی
۶ کرمان راور علیرضا منوچهری یازدهم و دوازدهم شهید همت

 

 

 

 

 

 

 

کرمانشاه
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ کرمانشاه کرمانشاه سانیار رمضانی اول و دوم شهید صادق صابون پز ۱
۲ کرمانشاه کرمانشاه رها عزتی سوم و چهارم مهرآذین
۳ کرمانشاه کرمانشاه حمیدرضا بهرامی فریادرس پنجم و ششم یگانه
۴ کرمانشاه اسلام آباد غرب آرمین درویشی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ کرمانشاه کرمانشاه مهدیه قبادیپور نهم و دهم بعثت
۶ کرمانشاه کرمانشاه محمدرضا کریمی یازدهم و دوازدهم سما

 

 

 

 

 

 

 

کهگیلویه و بویراحمد
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ کهگیلویه و بویراحمد گچساران سیده الهه اسدی پور پنجم و ششم شاهد امام علی (ع)
۲ کهگیلویه و بویراحمد بویر احمد مهدیه ترابی اصل هفتم و هشتم فرزانگان
۳ کهگیلویه و بویراحمد بویر احمد طاهره احمدیان نهم و دهم فرزانگان
۴ کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه سارینا دیبا یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

گلستان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ گلستان گرگان آرینا جهازی اول و دوم ایرانا
۲ گلستان مراوه تپه یاشار گرگانلی دوجی سوم و چهارم دکتر حسابی
۳ گلستان گنبد کاووس محمد امانی پنجم و ششم خانه ریاضیات گنبدکاووس
۴ گلستان گرگان سروناز صالحی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ گلستان گنبد کاووس تایماز خرمالی نهم و دهم خانه ریاضیات گنبدکاووس
۶ گلستان گنبد کاووس علی قزلسفلو یازدهم و دوازدهم خانه ریاضیات گنبدکاووس

 

 

 

 

 

 

 

گیلان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ گیلان آستارا هستی اخلاقی زینالی اول و دوم شهید عباس نجف یار
۲ گیلان رشت هیراد حسن پور سوم و چهارم مهرآئین
۳ گیلان رشت سها نصیری کما پنجم و ششم مهرآئین
۴ گیلان رشت رضا ییلاق بیگی هفتم و هشتم میرزا کوچک خان
۵ گیلان رشت ریحانه فرخی ملکی نهم و دهم فرزانگان
۶ گیلان رشت رمیصا رادخواه یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

لرستان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ لرستان بروجرد آیلین مرادزاده اسمعیل اول و دوم سما
۲ لرستان بروجرد النا دلیران سوم و چهارم سما
۳ لرستان خرم آباد سها پیدایش پنجم و ششم سارا
۴ لرستان خرم آباد ابوالفضل چراغی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۵ لرستان خرم آباد محمد فلاح نژاد نهم و دهم شهید بهشتی
۶ لرستان خرم آباد ارسلان عبدالهی یازدهم و دوازدهم شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

مازندران
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ مازندران آمل امیر رضا توکلی اول و دوم آفرینش
۲ مازندران آمل آرسس مرادی سوم و چهارم آفرینش
۳ مازندران آمل مانی فرزادیان سوم و چهارم آفرینش
۴ مازندران بابل صبا قاسمی پنجم و ششم فروغ دانش
۵ مازندران قائمشهر سید بهروز کرباسی هفتم و هشتم شهید بهشتی
۶ مازندران قائمشهر پارسا رحیمی نهم و دهم شهید بهشتی
۷ مازندران بابل مریم شیربان ساسی یازدهم و دوازدهم فرزانگان

 

 

 

 

 

 

 

مرکزی
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ مرکزی اراک بهراد تقی ئی اول و دوم میلاد نور
۲ مرکزی اراک ثنا احمدی اول و دوم فاطمه ساعی
۳ مرکزی اراک آرین خلیل آبادی سوم و چهارم لقمان
۴ مرکزی اراک رؤیا وهاب زاده پنجم و ششم دانشور
۵ مرکزی اراک امیرحسین قنبری هفتم و هشتم علامه حلی ۱
۶ مرکزی اراک سروناز پارسا هفتم و هشتم نمونه اطهر
۷ مرکزی اراک مجید غیاث آبادی نهم و دهم علامه حلی ۱
۸ مرکزی اراک زینب خواجه علی یازدهم و دوازدهم فرزانگان ۲

 

 

 

 

 

 

 

هرمزگان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ هرمزگان پارسیان غزل شهریاران اول و دوم رشد
۲ هرمزگان بندرعباس آتریسا سادات موسویان سوم و چهارم آموزشگاه ریاضیات خیام
۳ هرمزگان بندرعباس امیر حسین شفیعی‌سروستانی پنجم و ششم آموزشگاه ریاضیات خیام
۴ هرمزگان بندرعباس امیر حسین عزیزی هفتم و هشتم طلایه داران اسدپور
۵ هرمزگان بندرعباس محمد سرانجام نهم و دهم طلایه داران اسدپور

 

 

 

 

 

 

 

همدان
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ همدان همدان غزل طاهری اول و دوم فرزانه
۲ همدان همدان پرهام شادروان سوم و چهارم خانه هوش و خلاقیت
۳ همدان همدان پریا آذری پنجم و ششم فرزانه
۴ همدان همدان امیر حسام حمیدی منیع هفتم و هشتم علامه حلی ۱
۵ همدان همدان امیر مهدی سلیمانی فر نهم و دهم خانه هوش و خلاقیت
۶ همدان همدان آریا کورشی حضرت یازدهم و دوازدهم امام صادق(ع)

 

 

 

 

 

 

 

یزد
ردیف استان شهر نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ یزد یزد معین ملکیان اول و دوم حضرت سیدالشهدا(ع)
۲ یزد یزد ستایش رحمتی سوم و چهارم سرای دانش نو
۳ یزد یزد محیا دهقانی اشکذری پنجم و ششم حضرت سیدالشهدا(ع)
۴ یزد یزد علی توکلی هفتم و هشتم شهید صدوقی
۵ یزد یزد سیدعلی میرقاسمی بافق هفتم و هشتم شهید رمضانخانی
۶ یزد میبد منصور ضیایی فر نهم و دهم شهید ذوالفقاری
۷ یزد اردکان زهرا السادات موسوی بفروئی یازدهم و دوازدهم فرزانگان شاکر

 

 

 

 

 

 

 

افغانستان
ردیف کشور منطقه نام نام خانوادگی گروه نام مدرسه
۱ افغانستان هرات مریم غلام فاروق اول و دوم همای سعادت
۲ افغانستان هرات الیاس عزیزی سوم و چهارم مؤسسه تعلیمی فاطمیه
۳ افغانستان هرات حبیب‌‌الرحمان رحمانی پنجم و ششم مؤسسه تعلیمی فاطمیه
۴ افغانستان هرات علیرضا محمدامان نهم و دهم رسالت ۸

 

 

 

دیدگاه های کاربران