نتایج مسابقهٔ ریاضیات کانگورو 201۷ اعلام شد

 • 1396/02/24

دریافت کارنامهٔ مسابقهٔ کانگورو ۲۰۱۷

 

دوستان و همراهان همیشگی سلام!

 

به اطلاع مدیران و مسئولان برگزاری نهمین دورهٔ مسابقه ریاضیات کانگورو می‌رساند کارنامه دیجیتال دانش‌آموزان در پنل مدارس سایت در دسترس شما قرار گرفته است. 

مدارس شرکت‌کننده می‌توانند با وارد کردن نام کاربری و کلمۀ عبور خود که در زمان ثبت‌نام از دبیرخانهٔ ریاضیات کانگورو دریافت کرده بودند به سامانۀ خود وارد شده و کارنامۀ تمامی دانش‌آموزان را به صورت یک فایل دریافت کنند.


طبق اعلام قبلی، نسخه چاپی کارنامه، گواهی حضور و دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت برای مدارس ارسال خواهد شد.

 

دانش‌آموزان برای دریافت کارنامه خود باید به مرکز ثبت‌نام خود مراجعه نمایند. 

 

یادآور می‌شود گواهی حضور برای تمام شرکت کنندگان در مسابقه صادر خواهد شد و دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر به دانش‌آموزانی تعلق خواهد گرفت که هم نمره آن‌ها از نمره میانگین کشوری در پایه خود بالاتر باشد و هم جز ۳۰٪ برتر استان در پایه خود باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه های کاربران

 • مدرسه ما هنگام ثبت نام رمز عبوری دربافت نکرد الان نمی توانیم وارد سابت بشویم لطفا رمز مدرسه ما را اعلام کنید مدرسه شهید بهشتی (تیزهوشان ) ناحیه یک سنندج

  برای دریافت کارنامه به خانه ریاضی کردستان مراجعه نمایید.

 • سلام. اگر میشه لطفا بگین تا امتیاز چند دیپلم افتخار در یافت میکنند؟ ممنون میشم اگر جواب بدین.

  سلام همان‌طور که در خبر آمده دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر به دانش‌آموزانی تعلق خواهد گرفت که هم نمره آن‌ها از نمره میانگین کشوری در پایه خود بالاتر باشد و هم جز ۳۰٪ برتر استان در پایه خود باشند.

 • من توی پست قبلی گفتم که با خانم اسمائیل پور صحبت کردیم ولی گفت نمیتونیم کارنامه رو در اختیار شما بذاریم لطفا شما به ایشون صحبت کنید تا کارنامه را برای مدرسه ما بفرسته.

  با ایشون صحبت کردیم تماس بگیرید فایل کارنامه را برای شما می‌فرستند تا بسته‌ها به دستشون برسه و کارنامه، گواهی حضور و دیپلم افتخار را به شما تحویل دهند.

 • سلام ،من پسرم رو از طریق مدرسه ی جمهوری واقع در منطقه ی هشت ثبت نام کردم ،چطور باید نتیجه ی آزمون رو دریافت کنم؟ و یه انتقادی که دارم ،،،لطفا برای کتابها یی که در کلاس با بچه ها کار میکنید ،پاسخنامه هم در نظر بگیرید ،ما مادرها بعضی سوالات رو نمیدونیم. با تشکر

  سلام شما برای دریافت کارنامه باید به همان مرکزی که ثبت‌نام کرده‌اید مراجعه نمایید. اگر از کتاب‌های همگام با ریاضیات کانگورو استفاده می‌کنید پاسخ‌نامه این کتاب در کتاب‌چه‌ای جدا به نام راهنمای معلم و والدین می‌باشد و شما می‌توانید این کتاب را از کتاب‌فروشی‌ها تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر به قسمت منابع آموزشی مراجعه نمایید.

 • سلام همون طور که گفته بودید مدرسه به نمایندگی استان در بابل زنگ زد ولی بابل گفت و گفت ما نمیتونیم کارنامه دانش آموزان را در اختیار شما بگذاریم و باید منتظر باشید تا کارنامه ها رو تهران بفرسته لطفا شما پیگیری کنید. مدرسه شهید بهشتی قائم شهر

  سلام برای دریافت نسخه الکترونیکی کارنامه می‌توانید با نمایندگی مازندران تماس بگیرید و جهت هماهنگی با خانم اسماعیل پور صحبت کنید.

 • سلام خسته نباشید.میانگین کشوری پایه دهم چنده؟

  سلام میانگین کشوری در کارنامه مشخص شده است.

 • با سلام امروز مدرسه ما نگاه کرد و مثل اینکه نتایج مدرسه ما هنوز اعلام نشده - لطفا رسیدگی کنید . ( مدرسه تیزهوشان علامه طباطبایی ناحیه 1 تبریز )

  سلام مدرسه شما از طریق نمایندگی تبریز ثبت‌نام کرده و برای دریافت کارنامه باید به مرکز اردوش مراجعه نماید.

 • با سلام سه روز با رمز و پسورد وارد می شوم ولی متاسفانه کارنامه ای مشاهده نمی کنم.دبستان تلاش-بوشهر-جم

  سلام برای دریافت نسخه الکترونیکی کارنامه خود با نمایندگی بوشهر تماس بگیرید.

 • با سلام امروز معاون مدرسه ی ما نگاه کرد گفت نتایج نیومدن.خواهشا کارنامه رو در دسترس دانش آموزان قرار بدید

  سلام هر مدرسه ای که به صورت مستقیم در پنل ثبت نام سایت ریاضیات کانگورو در ایران ثبت‌نام کرده باشه می‌تواند در پنل مدرسه کارنامه‌ها را دریافت کند و برای دریافت کارنامه هیچ مشکلی وجود ندارد. در حال حاضر امکان دسترسی انفرادی وجود ندارد.

 • سلام لطفا بگین جشن پایانی کی برگزارمیشه.

  سلام اطلاع رسانی دربارهٔ جشن پایانی به زودی انجام خواهد شد.

 • با سلام و عرض خسته نباشید کارنامه ها و دیپلم ها و .... کی به مراکز ارسال میشه چون من که به مرکز اصفهان زنگ زدم گفتند هفته آینده پس چرا مدارس کارنامه ها را دادند؟؟؟

  سلام همان‌طور که در خبر آمده نسخه چاپی کارنامه، گواهی حضور و دیپلم افتخار ۳۰٪ برتر دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت برای مدارس ارسال خواهد شد و کارنامه دیجیتال دانش‌آموزان در پنل مدارس سایت در دسترس مدیران و مسئولان برگزاری قرار گرفته است.

 • مرحله ي بعد اين آزمون تو كشور هاي ديگه برگزار ميشه اگه ما جزو ٣٠ درصد برتر استان بشيم مرحله ي بعدي در كار نيست؟

  مسابقه ریاضیات کانگورو در تمام کشورهای برگزار کننده تک مرحله‌ای است و به غیر از مسابقه‌ای که هرسال در پنج‌شنبه آخر فروردین ماه برگزار می‌شود مرحله دیگری ندارد.

 • سلام من یکی از برندگان مسابقه شدم. توی عکس ها دیدم که رفته بودن تو سمیناری و اونجا بهشون جوایز اهدا شد. میخواستم ببینم چطوری و ما هم باید بیایم؟ممنون میشم جواب بدین.

  سلام اطلاع رسانی دربارهٔ جشن پایانی نهمین دورهٔ مسابقه ریاضیات کانگورو و دعوت شدگان به این جشن به زودی انجام خواهد شد.

 • میشه لطفا برای دانش آموزان هم کارنامه ی جدا قرار بدید با کد داوطلبی خودشون وارد شن من تا فردا مدرسه نمیتونم صبر کنم

  این امکان در حال حاضر برای دانش آموزان وجود ندارد.

 • من تکی شرکت کرده و از طریق مدارس ثبت نام نکرده ام چگونه میتوانم کارنامه ام را دریافت نمایم

  از مرکزی که ثبت نام کرده بودید دریافت کنید.